Kaski wspinaczkowe

Kaski wspinaczkowe, kaski do wspinaczki

Kaski wspinaczkowe tak jak i pozostałe kaski chronią głowę przed urazami, które mogą powstać po uderzeniach o twarde podłoże i ostre przedmioty. Kaski wspinaczkowe różnią się od innych kasków, przede wszystkim, wysoką odpornością na uderzenia niewielkimi kawałkami kamieniami, bądź odłamkami skalnymi, na które narażony jest wspinacz. Dzięki odpowiedniej powierzchni kasku wspinaczkowego, podczas takiego uderzenia jego energia rozchodzi się równomiernie po całej powierzchni kasku, zmniejszając tym samym obrażenia. Ponadto kaski wspinaczkowe powinny być stosunkowo lekkie, mieć skuteczną wentylację, wygodny system regulacyjny oraz specjalne zaczepy do mocowania czołówki.

KONTAKT

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Gadu-Gadu: 3575652

Zamówienia:
sklep@asport.pl

Biuro obsługi klienta:
bok@asport.pl

Gwarancje:
gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Sprzęt wspinaczkowy - Certyfikaty Asport.pl
Sprzęt wspinaczkowy oferowany w naszym sklepie, to sprzęt z najwyższej półki firmy Black Diamond, do którego należą: uprzęże wspinaczkowe, ekspresy, karabinki, przyrządy asekuracyjne, kaski wspinaczkowe oraz akcesoria wspinaczkowe.

Firma Black Diamond dostarcza najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie. Sprzęt wspinaczkowy Black Diamond jest projektowany i tekstowany przez doświadczonych wspinaczy.
Tagi: sprzęt wspinaczkowy, sprzęt do wspinaczki, sprzęt wspinaczkowy black diamond, sprzęt do wspinaczki black diamond