Buty wspinaczkowe

Buty wspinaczkowe, buty do wspinaczki

Oferujemy Państwu szeroki wybór butów wspinaczkowych marki Rock Pillars. Buty te wyróżniają się precyzją wykonania, doskonałą jakością użytych w nich materiałów oraz perfekcyjnie dopasowaną konstrukcją.

W naszej ofercie znajdują się buty posiadające wiele różnych zastosowań, na przykład: bouldering, wspinaczka skałkowa, drogi wielowyciągowe w górach, panel (sztuczna ścianka).

Wśród butów Roock Pillars można wyróżnić modele przeznaczone zarówno tylko dla początkujących, jak i dla zaawansowanych wspinaczy. Prezentowane przez nas buty nadają się do stosowania w różnych technikach wspinaczkowych, m.in. na krawądkach, płytach, w dziurkach, rysach i wielu innych.

Modele polecanych przez nas butów różnią się przeznaczeniem, sposobami zapięcia (wiązanie, wciągane, na rzepy), dopasowaniem i kształtem (np. optimal, basic, standard i in.), sztywnością, rodzajem użytej gumy czy materiałem, z którego zrobiona jest cholewka.

KONTAKT

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 8-18

Gadu-Gadu: 3575652

Zamówienia:
sklep@asport.pl

Biuro obsługi klienta:
bok@asport.pl

Gwarancje:
gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Sprzęt wspinaczkowy - Certyfikaty Asport.pl
Sprzęt wspinaczkowy oferowany w naszym sklepie, to sprzęt z najwyższej półki firmy Black Diamond, do którego należą: uprzęże wspinaczkowe, ekspresy, karabinki, przyrządy asekuracyjne, kaski wspinaczkowe oraz akcesoria wspinaczkowe.

Firma Black Diamond dostarcza najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie. Sprzęt wspinaczkowy Black Diamond jest projektowany i tekstowany przez doświadczonych wspinaczy.
Tagi: sprzęt wspinaczkowy, sprzęt do wspinaczki, sprzęt wspinaczkowy black diamond, sprzęt do wspinaczki black diamond